Pronájmy / Ostrava

Ostrava, ul. Novoveská

Lukrativní areál v centru Ostravy nabízející levné obchodní, výrobní, skladové, kancelářské aj. plochy k pronájmu od 20 m2 do 10.000 m2.

Cena:K jednání
Poznámka k ceně:Cena bude upřesněna dle požadavků na pronájem (velikost plochy, doba pronájmu, případné stavební úpravy...)
Adresa:Novoveská 1264/9, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Areál/budova:Skeletová - lze vybudovat libovolný prostor k pronájmu (prostory nejsou limitovány nosnými příčkami)
Stav objektu:Velmi dobrý
Typ domu:Patrový
Počet podlaží:Administrativní budova (1.PP až 3.NP), Skladová/výrobní budova (1.NP až 2.NP), ostatní objekty jsou přízemní.
Plocha k pronájmu:
Voda:Dálkový vododov
Topení:Ústřední dálkové
Odpad:Kanalizace
Elektřina:Areál disponuje vlastní trafostanicí s dostatečným příkonem i pro tu nejnáročnější výrobu (levná elektřina).
Sítě:Datové, telefonní a jiné rozvody
Komunikace:Asfaltová
Dopravní dostupnost:Vstup do budovy z ul. Novoveská, vjezd do areálu z ul. Švermova. Napojení na dálnici po 2 km. Před areálem se nachází zastávka MHD.
Popis:

Předmětem nabídky je pronájem levných nebytových prostor a venkovních prostor v centru Ostravy. K dispozici jsou obchodní, skladové, výrobní, kancelářské aj. nebytové prostory v přízemí i v patrech. Předmětný areál se nachází v ul. Novoveská v Mariánských Horách. K dispozici jsou vlastní parkovací místa pro osobní i nákladní automobily. Výborná dopravní dostupnost z dálnice D47, bezproblémový dojezd kamionů i těžké nákladní dopravy. Zástavka MHD je přímo před vstupem do nemovitosti. Celý areál je hlídán strážní službou a je oplocen.

V areálu jsou nákladní výtahy, rampy, veškeré sociání zázemí, kanceláře apod. K pronájmu jsou libovolné prostory od 20 m2 až po 10.000 m2.

Prostory lze libovolně připravit na míru nájemce. Areál svou velkou variabilitou a výhodnou cenou nabízí ideální možnosti pro jednotlivce, menší firmy či velké společnosti. V okolí máme další nemovitosti a možnosti pronájmu.

Čelní pohled
zadní část
boční část

zadní část 2

V případě zájmu kontaktujte příslušného Area managera.