Pronájmy / Nový Jičín

Nový Jičín, ul. Štefánikova

Lukrativní obchodní a kancelářské prostory v centru Nového Jičína

Cena:K jednání
Poznámka k ceně:Cena bude upřesněna dle požadavků na pronájem (velikost plochy, doba pronájmu, případné stavební úpravy...)
Adresa:Štefánikova 2086/12, 741 01 Nový Jičín
Budova:Panelová
Stav objektu:Velmi dobrý
Typ domu:Patrový
Počet podlaží:4 (1.PP - 3.NP)
Plocha k pronájmu:od 15 m2
Voda:Dálkový vododov
Topení:Lokální plynové
Odpad:Kanalizace
Elektřina:230V, 400V
Sítě:Datové rozvody, telefonní rozvody
Komunikace:Asfaltová
Dopravní dostupnost:Hlavní, vedlejší vstup do budovy a vjezd do podzemních garáží z ul. Štefánikova. Napojení na rychlostní komunikaci ve vzdálenosti 1,5 km.
Popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout obchodní a kancelářské prostory v administrativní budově na ulici Štefánikova. Kancelářské a obchodní plochy o výměře od 15m2 do 100m2.  Na každém podlaží se nachází sociální zázemí, kuchyňka a výtah. Některé prostory mají  terasu. K dispozici je soukromé parkování v garážích budovy (až 12 parkovacích míst). V okolí je veškerá občanská vybavenost. Budova nabízí i ideální podmínky pro jednotlivce i sídlo firmy. V budově sídlí pobočka ČSOB. Ideální místo pro zřízení realitní kanceláře, kontaktní pobočky, advokátní kanceláře, školících středisek apod. Budova disponuje bezbariérovým přístupem. Prostory lze libovolně připravit dle požadavků nájemníka. Buďte tam, kde Vás všichni najdou. Objekt se nachází na Štefánikově ulici naproti autobusového nádraží.

čelní pohled
vstupní prostory
společné prostory

společné prostory
kancelář
kancelář

kancelář

V případě zájmu kontaktujte příslušného Area managera.